Вівторок, 23.07.2024, 06:38
Вітаю Вас Гість | RSS

Вознесенська гімназія "Орієнтир"                   


Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Виховна робота

Виховна робота в гімназії.

Виховна робота в гімназії направлена на виконання нормативно – правової бази, а саме:  Закони України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про охорону дитинства”, “Концепцію виховання дітей та молоді”, “Концепцію національно-патріотичного виховання”, “Національну доктрину розвитку освіти”, “Конвенцію про права дитини”, “Декларацію прав дитини” та нормативно - правові акти, документи Міністерства освіти і науки України, обласного департаменту освіти, органів місцевого самоврядування. Робота МО класних керівників була підпорядкована проблемній темі  «Соціальні технології проектування як засіб виховання, самореалізації та розвитку особистості учня». Основні завдання виховної роботи закладені у відповідному розділі річного плану гімназії. Відповідно до річного плану роботи школи складаються плани роботи класних керівників,педагога - організатора, практичного психолога. Плани перевіряються заступником директора  з виховної роботи, затверджуються директором, щосеместрово  аналізується хід виконання плану і видається наказ про виконання планів виховної роботи.

Реалізація поставлених завдань здійснювалася безпосередньо шляхом:

  • навчально-виховного процесу;
  • позаурочної та позакласної діяльності;
  • позашкільної освіти;
  • роботи органів учнівського самоврядування;
  • взаємодії з батьками, громадськими організаціями.

Управління виховною роботою школи здійснює заступник директора з виховної роботи, яка розробляє план виховної роботи на рік. Відповідно до нього та згідно з урахуванням вікових особливостей учнів класні керівники розробляють плани виховної роботи на І та ІІ семестри. Під час планування виховної роботи в класі класний керівник враховує індивідуальні та вікові особливості школярів, що передбачає вибір доцільного змісту, форм і методів та відповідних виховних технологій.

В основу діяльності гімназії покладено принцип гуманізму, демократизму, незалежності від політичних, громадських та релігійних організацій, поєднання загальнолюдського і національного взаємозв’язку, розумового, морального, фізичного і естетичного виховання, науковості, диференціації, індивідуалізації змісту і форм освіти, розвиваючого характеру  навчання.

 

 

  • Методичні рекомендації щодо організації виховної роботи  в загальноосвітніх навчальних закладах області на 2016/2017 н.р. Детальніше

Виховний план класного керівника 

 

 День цивільного захисту у загальноосвітньому навчальному закладі

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Національні дитячі гарячі лінії