Вівторок, 17.10.2017, 07:52
Вітаю Вас Гість | RSS

Вознесенська гімназія "Орієнтир"                   


Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Олімпіади, конкурси, інтелектуальні змагання

 

Вітаємо переможців інтелектуальних змагань 2016-2017 н.р.

За підсумками участі в обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Земля за порогом»:

I місце (заочне) – Бойко Владислав, Лазаренко Аліна учні 8 класу (керівники: Бойко М.М., Кригін В.А.)

III місце (очне) – Бойко Владислав, Лазаренко Аліна учні 8 класу (керівники: Бойко М.М., Кригін В.А.)

За підсумками II (районного) етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2016-2017 н.р.:

II місце – Базілевський Андрій 3 клас (керівник Тімофєєва І.В.)

За підсумками I (районного) етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» у 2016-2017 н.р.:

Браташ Назар 2 клас  у номінації «Література та журналістика» (керівник Зінковська Л.М.)

За підсумками II районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

II місце економіка – Мовчан Тетяна 11 клас (керівник Кригін В.А.)

III місце хімія – Бойко Владислав 8 клас (керівник Ткаченко С.В.)

I місце трудове навчання (технічна праця) – Павлюк Олег  9 клас (керівник Кригін В.А.)

II місце трудове навчання (технічна праця) – Шиловський Алік  11 клас (керівник Кригін В.А.)

III місце Юні знавці Біблії – Платаш Аліна 11 клас (керівник Чілікіна Г.М.)

III (обласний етап) Всеукраїнської учнівської олімпіади Юні знавці Біблії:

III місце - Платаш Аліна 11 клас (керівник Чілікіна Г.М.)

 

Вітаємо переможців  2016-2017 н.р.

За підсумками I (районного) етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» у 2016-2017 н.р. вітаємо переможців:

Балдурська Кароліна 2 клас  у номінації «Музичне мистецтво» (керівник Зінковська Л.М.)

Соколовська Анастасія 2 клас  у номінації «Образотворче мистецтво» (керівник Зінковська Л.М.)

Веселова Єлизавета 2 клас  у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» (керівник Зінковська Л.М.)

Барабаш Софія 2 клас  у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» (керівник Зінковська Л.М.)

Мальцев Матвій 2 клас  у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» (керівник Зінковська Л.М.)

За підсумками обласного конкурсу патріотичної пісні «Україна – це Ми»:

III місце – Подоляк Аліна 9 клас (керівник Чілікіна Г.М.)

За підсумками обласної виставки дитячої творчості "Берегиня роду українського":

I місце  – Клименко Дар'я  8 клас (керівник Браташ В.В.)

За підсумками Всеукраїнської акції "День юного натураліста":

II місце  – Платаш Аліна  11клас (керівник Ткаченко С.В.)

За підсумками Всеукраїнської трудової акції "Парад квітів біля школи":

III місце  – Платаш Аліна, Базілевський Володимир  11клас (керівник Ткаченко С.В.)

За підсумками обласного конкурсу фотоаматорів «Україна – моя Україна»:

III місце – Нестеренко ксенія 8 клас (керівник Кондакова Л.Г.)

За підсумками районного  природничо-краєзнавчого зльоту молоді, фотоконкурс «Знай, люби, бережи»:

I місце – Мовчан Тетяна 11 клас (керівник Петровська О.А.)

За підсумками районного легкоатлетичного кросу:

VI місце – команда учнів (керівник Федорець В.Г.)

За підсумками районного змагання з футболу:

VI місце – команда учнів (керівник Федорець В.Г.)

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Національні дитячі гарячі лінії