Вівторок, 23.07.2024, 07:51
Вітаю Вас Гість | RSS

Вознесенська гімназія "Орієнтир"                   


Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Морально-правове виховання

Морально-правове виховання

Морально – етичне  та правове виховання спрямоване на прищеплення та почуття моралі, міцних переконань і  постійно перебуває в центрі уваги колективу. Педагоги гімназії проводять роботу згідно річного плану, спираючись на рекомендації з виховної роботи. Традиційним стало проведення  місячників з прав дитини «Дитинство під охороною держави».

Місячник профілактики правопорушень «Ти гідно маєш жити»,складався не лише з тематичних виховних заходів, а й конкретних дій. Адміністрацією, класними керівниками, дитячим парламентом проводиться індивідуальна робота з учнями, схильними до правопорушень, контролюється відвідування учнями уроків, проводились засідання дитячого парламенту з цих питань та ради профілактики гімназії. Під час проведення  декади «Толерантність як основа  спілкування» проведена радіо лінійка «16 листопада – День толерантності», акція «Ця долька нікого не  вдарить», акція «П’ять добрих слів», пам’ятки «Будь  толерантною людиною», акція «Полотно миру», вставка літератури «Я, ти,він, вона – разом дружна ми родина», тренінг для учнів 8 – 11 класів «Толерантне спілкування», засідання круглого столу «Допомога дитині в стресовій ситуації»,відкриті виховні години «Урок доброти»,  «Уміймо бути вдячними!» .В рамках Європейського тижня місцевої демократії «Ми – європейці, ми громадяни України» конкурс стіннівок «Демократія в Україні та Європі».

Традиційним стало проведення загальношкільних заходів. Робота з учнями в цьому напрямку здійснюється не тільки на уроках, виховних годинах і заходах, а постійно, в процесі робочого дня проводяться бесіди та корегується поведінка учнів.

На засіданнях Ради старшокласників розглядалисьвипадкипорушення  поведінкиучнями, схильними  до порушень  дисципліни, пропусків занять без поважних причин.

 Велику увагу в гімназії приділяють родинному вихованню. Неодмінною умовою розвитку школи є співпраця педагогічного колективу з батьками дітей. Досвід роботи переконує нас в тому, що домогтися ефективних результатів у навчанні і вихованні дитини можна тільки на основі толерантності, тісної взаємодії педагогів і батьків та єдності їх поглядів на розвиток особистості. Поважаючи батьківські почуття, педагоги прагнуть краще вивчити індивідуальні особливості дітей, їхній темперамент, інтереси і здібності.Традиційно на годинах спілкування висвітлюється питання взаємовідносин у сім’ї. На батьківських зборах для батьків проводились лекції, бесіди.

Актуальні виховні заходи,  які стосуються проблем виховання молоді неодмінно обговорювались і з батьками. Систематично проводяться  заходи,  що мають за мету показати роль сім’ї в вихованні підростаючого покоління. Тиждень«Хто про старих дбає, той гідною людиною зростає»(До Дня людей похилого віку), провели виховну годину «Не забудь-ще живуть ветерани»; фотогалерея до Дня людей похилого віку «Бабусі та дідусі - кращі люди на селі» розказала про кращих представників людей похилого віку нашого села, конкурс  соціальних відеороликів «Мудрі і багаті літами»

Питання роботи гімназії з профілактики дитячої бездоглядності та попередження злочинності серед неповнолітніх розглядалися на засіданнях педради, нарадах при директорі, засіданнях МО класних керівників.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Національні дитячі гарячі лінії